SPRZEDAŻ MASZYN LEŚNYCH I NARZĘDZI OGRODNICZYCH.

Crossfer Polska jest wyłącznym importerem i sprzedawcą na terenie Polski maszyn do przeróbki drewna opałowego niemieckiej marki Crossfer. To specjalistyczny sprzęt oparty na najnowszych technologiach, spełniający nawet najwyższe wymagania jakościowe.

Proponujemy praktyczne narzędzia dla przemysłu i warsztatów. Nowoczesna technologia, solidna konstrukcja, starannie dobrane komponenty, konkretne rozwiązania i przyjemny dla oka design są dla nas głównymi wyznacznikami jakości.

Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zaspakajać potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i firm.

W naszym katalogu znajdziecie Państwo szeroką gamę łuparek, pił wahadłowych / pilarek tarczowych, wciągarki, podnośniki i narzędzi do pracy w ogrodach : dmuchawy do liści, zamiatarki, niszczarki / rozdrabniacze, przycinarki, kosiarki, pilarki i inne urządzenia odpowiadające Państwa potrzebom.

Zadowolenie klientów jest naszym głównym celem, dlatego też staramy się zapewnić technologię o najwyższej jakości w bardzo rozsądnej cenie.

Dostarczamy nasze produkty na terenie całej Polski.

Umożliwiamy również odbiór osobisty :

od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00, pod adresem: ul. Gawrzyłowska 83 ; 39-200 Dębica

 

Maszyny i sprzęt dla osób prywatnych

Do przygotowania własnego drewna opałowego oraz do prac na polach i terenach zielonych, potrzeba odpowiedniego sprzętu. W naszym katalogu znajdziecie Państwo szeroką gamę łuparek, pił wahadłowych / pilarek tarczowych i narzędzi do pracy w ogrodach : dmuchawy do liści, zamiatarki, niszczarki / rozdrabniacze, przycinarki, kosiarki i traktory ogrodowe, pilarki i inne urządzenia odpowiadające Państwa potrzebom.

 

Materiały leśne, maszyny i sprzęt dla profesjonalistów

Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe, materiały leśne dla gmin, służb leśnych, sprzedawców drewna, maszyny i sprzętu do robót zewnętrznych takich jak utrzymanie / konserwacja terenów zielonych, prac drogowych...

Zadowolenie klientów jest naszym głównym celem, dlatego też staramy się zapewnić technologię o najwyższej jakości w bardzo rozsądnej cenie.

Aby skontaktować się z nami wystarczy kliknąć zakładkę kontakt, a aplikacja przekieruje Państwa dalej.

 

Nasz katalog maszyn leśnych i narzędzi ogrodniczych

Prezentowany katalog zawiera ponad 300 różnych urządzeń, w tym nasze sztandarowe produkty : łuparki, piły tarczowe, podnośniki i inne urządzenia dźwigowe i ciągniki, chwytaki do ładowania drewna, jak również maszyny elektryczne do prac zewnętrznych, narzędzia ręczne, oferty specjalne...